303 Broderade bonader Textil 1900-tal (2 st)
Ett par vävda bonader i brunt. Broderade i polykrom dekor.
Längd utan fransar: 181 cm
Bredd: 59 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------------------------
Embroidered Tapestries Textile 20th Century (2 pcs)
A pair of woven tapestries in shades of brown. Embroidered in polychrome colours.
Length w/o fringe: 181 cm
Width: 59 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.