407 Marit Stigsdotter "Allegro" barstolar Stolab 2000-tal (2 st)
Barstolar tillverkad i massiv björk med rödmålad stomme, metallskydd på fotstöd
Märkt: Stolab
Höjd: 86 cm
Sitthöjd: 65 cm
Bredd: 38 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Marit Stigsdotter "Allegro" barstools Stolab 2000s (2 pcs)
Bar stools made of solid birch with red painted frame, metal protection on footrests
Marked: Stolab
Height: 86 cm
Seat height: 65 cm
Width: 38 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |