271 Gino Vistosi Taklampa Glas Murano Italien 1900-tal
Tillverkad av blått glas med överfång, en ljuskälla.
Ej funktionstestad
Höjd: 37 cm
Diametermått: 40 cm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar
Gino Vistosi Ceiling Lamp Glass Murano Italy from the 20th century
Made of blue glass with ocercatch, One light source
Not function tested
Height: 37 cm
Diameter dimensions: 40 cm
Conditional report: Minor scratches & use wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |