510 Samling Te-och Kaffeskedar Silver (35 st)
Samling te- och kaffeskedar i olika modeller.
Samtliga stämplade
Vikt: 454 gram
Konditionsrapport: Oxidering, mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Collection of Tea- and Coffee spoons (35 pcs)
Collection of tea- and coffee spoons in variety of models.
All stamped
Weight: 454 grams
Condition: Oxidation, minor usage wear, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |