33 Gunnar Hållander 1915-1980 Olja på pannå
Stilleben.
Signerad: GHållander
Daterad: 1965
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått inklusive ram: 61 x 53 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Gunnar Hållander 1915-1980 Oil on panel
Still life.
Signed: GHålander
Dated: 1965
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions including frame: 61 x 53 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |