187 Marianne Sandqvist Akvarell på papper
Konstnär född: 1967
"Fågel"
Signerad: Marianne Sandqvist
Daterad: 2022
Mått bildyta: 19 x 14,5 cm
Mått inklusive ram: 28 x 22,5 cm
Marianne Sandqvist Watercolor on paper
Artist born: 1967
"Bird"
Signed: Marianne Sandqvist
Dated: 2022
Image area dimensions: 19 x 14.5 cm
Dimensions including frame: 28 x 22.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |