420 Lladro Figurin Stengods Spanien 1900-tal
Figurin föreställande en gråtande kvinna
Tillverkad i glaserat stengods
Märkt: Lladro
Höjd: 28 cm
Lladro Figurine Stoneware Spain 20th century
The figurine depicting a crying woman
Made of glazed stoneware
Marked: Lladro
Height: 28 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |