586 Halsband & Armband 18K Guld med pärlor 1900-tal (2st)
Halsband & armband med stavar tillverkade av 18K Guld besatta med odlade pärlor.
Stämplade.
Längd armband: 19 cm
Längd halsband: 43,5 cm
Total vikt: 9,4 gram
Necklace & Bracelet 18K Gold with pearls from the 20th century (2pcs)
Necklace & bracelet with bars made of 18K Gold studded with cultured pearls.
Stamped.
Bracelet length: 19 cm
Necklace length: 43.5 cm
Total weight: 9.4 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 3 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |