588 Ringar 18K Guld 1900-tal (5st)
Fem ringar tillverkad av 18K Guld besatta med diverse stenar.
Samtliga stämplade.
Total vikt: 16,3 gram
Konditionsrapport: Deformeringar, Personliga inskriptioner & repor, Inga övriga anmärkningar.
Rings 18K Gold from the 20th century (5pcs)
Five rings made of 18K Gold set with various stones.
All stamped.
Total weight: 16.3 grams
Condition report: Deformations, Personal inscriptions & scratches, No other remarks.
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |