601 Stop Silver 1900-tal
Stop tillverkad av silver i barockstil med personlig gravyr på insidan
Stämplad, okänd tillverkare
Höjd: 11,5 cm
Vikt: 250 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, personlig inskription, inga övriga anmärkningar
Stop silver 20th century
Stop made of silver in baroque style with personal engraving on the inside
Stamped, unknown maker
Height: 11.5 cm
Weight: 250 grams
Condition report: Minor scratches & age-based wear, personal inscription, no other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |