177 Lennart Jirlow 1936-2020 Färglitografi
"Millenium"
Signerad med blyerts: L.Jirlow
Numrerad: 349 / 1999
Tryckt hos Mourlot, Paris.
Mått bildyta: 74 x 60 cm
Mått inklusive ram: 94 x 81 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Lennart Jirlow 1936-2020 Color lithography
"Millennium"
Signed with pencil: L.Jirlow
Numbered: 349 / 1999
Printed at Mourlot, Paris.
Image area dimensions: 74 x 60 cm
Dimensions including frame: 94 x 81 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |