233 Bukett Blommor och Fågel Trä 1900-tal
Bukett med snidade blommor och en fågel i målat trä.
Bukett etikettmärkt: Suups Konst och Design, Övertorneå
Längd: 40-46 cm
Konditionsrapport: Lösa delar, mindre slitage och sprickor, mindre nagg och fläckar, inga övriga anmärkningar
Bouquet Flowers and Bird Wood 20th Century
Bouquet of carved flowers and a bird in painted wood.
Length: 40-46 cm
Condition: Loose parts, minor wear and cracks, minor notches and stains, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |