237 Samling Föremål Mässing 1900-tal (4 st)
Vas, kandelaber, bläckställ, och sparbössa i mässing
Kandelaber märkt: Goproduct
Bläckhorn märkt: Gusum
Höjd: 11-24 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Collection Objects made of Brass 20th Century (4 pcs)
Vase, candelabra, ink well, and savings jar made of brass.
Candelabra marked Goproduct
Inkhorn marked: Gusum
Height: 11-24 cm
Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |