606 Halsband med hängsmycke 18K Guld 1900-tal
Halslänk med hängsmycke tillverkade av 18K Guld.
Stämplad: 750
Längd kedja: 40 cm
Total vikt: 4,2 gram
Necklace with pendant 18K Gold from the 20th century
Necklace with pendant made of 18K Gold.
Stamped: 750
Chain length: 40 cm
Total weight: 4.2 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |