47 Jan Johansson 1942-2018 Orrefors Vas Glas Ariel 1900-tal
Vas tillverkad i arielteknik i bruna och mörka toner.
Signerad: Jan Johansson Orrefors EA196
Höjd: 13 cm.
Jan Johansson 1942-2018 Orrefors Vase Glass Ariel
20th-Century
Vase made in the Ariel technique in brown and dark tones.
Signed: Jan Johansson Orrefors EA196
Height: 13 cm.
Condition report: No remarks.
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |