30 Göran Wärff "Saraband" Glasvas 2000-tal
Göran Wärff 1933-2022
Handgjord vas i kristallglas med gröna och lila toner
Signerad: 7041906 Kosta Boda G. Wärff
Från Kosta Bodas Artist Collection
Inkluderar originalkartong
Höjd: 36 cm
Göran Wärff "Saraband" Glass vase 21th century
Göran Wärff 1933-2022
Handmade crystal glass vase with green and purple tones
Signed: 7041906 Kosta Boda G. Wärff
From Kosta Boda's Artist Collection
Includes original box
Height: 36 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |