27 Göran Wärff "Mirage" Glasvas 2000-tal
Göran Wärff 1933-2022
Handgjord vas i kristallglas med blå och bärnstensfärgade toner
Signerad: 7040705 Kosta Boda G. Wärff
Från Kosta Bodas Artist Collection
Inkluderar originalkartong
Höjd: 21 cm
Göran Wärff "Mirage" Glass vase 21th century
Göran Wärff 1933-2022
Handmade crystal glass vase with blue and amber tones
Signed: 7040705 Kosta Boda G. Wärff
From Kosta Boda's Artist Collection
Includes original box
Height: 21 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 3 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |