12 Gunnar Cyrén Snapsglas "Djävulsglas" Orrefors 2000-tal (11 st.)
Gunnar Cyrén: 1931-2013
Servis med 11 st. snapsglas. Botten formade som djävulsfigurer i olika färger.
Höjd: 16,5 cm
Konditionsrapport: Minimalt slitage, inga övriga anmärkningar
Gunnar Cyrén Glassware "Devil's glasses" Orrefors 21st Century (11 pcs)
Gunnar Cyrén: 1931-2013
Glassware service with 11 pcs. of glasses. Foot shaped in the form of devils in variety of colours.
Height: 16.5 cm
Condition report: Minimal wear, no other remarks
Värdering | 10 000 - 12 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |