31 Kjell Engman Vas "Fidji" Glas 2000-tal
Glaskonstnär född: 1946
Vas tillverkad av glas i polykroma färger
Signerad: Kosta Boda 48838 K.Engman
Höjd: 27 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor, inga övriga anmärkningar
Kjell Engman Vase "Fiji" Glass 21st century
Glass artist born: 1946
Vase made of glass in polychrome colors
Signed: Kosta Boda 48838 K.Engman
Height: 27 cm
Condition report: Minor scratches, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |