15 Olle Alberius 1926-1993 Vas Graal Orrefors 1900-tal
Vas tillverkad i graalteknik i blå toner med svart fotklack.
Signerad: Graal Gallery 53-96 OF 9030900A
Höjd: 12 cm.
Olle Alberius 1926-1993 Vase Graal Orrefors 20th-Century
Vase made in grail technique in blue tones with black foot heel.
Signed: Graal Gallery 53-96 OF 9030900A
Height: 12 cm.
Condition report: No remarks.
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |