149 Helmtrud Nyström 1939-2021 Färgetsning
"Vatten fågel" alt. 2.
Signerad: Helmtrud Nyström
Numrerad: 24/45
Daterad: 1980
Mått på bildyta: 41 x 40 cm
Mått inkl ram: 58,5 x 56,5 cm
Helmtrud Nyström 1939-2021 Color etching
"Water bird" alt. 2.
Signed: Helmtrud Nyström
Numbered: 24/45
Dated: 1980
Dimensions of picture area: 41 x 40 cm
Dimensions including frame: 58.5 x 56.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |