239 Jonas Bohlin Tidskriftshylla "Zink" Källemo AB Värnamo
Lackerade hyllplan av bok, stöd av svartlackerad metall samt fundament av betong
Formgiven 1984 för Källemo AB.
Höjd: 146 cm
Bredd: 37 cm
Djup: 24 cm
Konditionsrapport: Efter målning från blå till vit, Mindre repor och märken, bruks- och åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Jonas Bohlin Magazine shelf "Zink" Källemo AB Värnamo
Lacquered beech shelves, black lacquered metal supports and concrete foundations
Designed in 1984 for Källemo AB.
Height: 146 cm
Width: 37 cm
Depth: 24 cm
Condition report: After painting from blue to white, Minor scratches and marks, use and age-based wear, No other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |