142 Örjan Östlund Olja på duk
Konstnär född: 1951
Landskapsmotiv
Signerad: Örjan Östlund
Mått på duk: 93 x 73 cm
Mått inkl ram: 99 x 80 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, dukskador och färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Örjan Östlund Oil on canvas
Artist born: 1951
Landscape motifs
Signed: Örjan Östlund
Dimensions of canvas: 93 x 73 cm
Dimensions including frame: 99 x 80 cm
Condition report: Age-based wear, fabric damage and color fading, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |