12 Per Nikolaus Skum 1928-1995 Blandteknik på papper
Same med renhjord
Signerad med blyerts
Daterad: 1975
Mått bildyta: 59 x 18 cm
Mått med ram: 87 x 42 cm
Per Nikolaus Skum 1928-1995 Mixed media on paper
Sami with reindeer herd
Signed with pencil
Dated: 1975
Image area dimensions: 59 x 18 cm
Dimensions with frame: 87 x 42 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |