240 Leksandstolar Falun 1980-tal (4 st)
Fogade Leksandstolar utan skruv, tillverkade i linoljad björk
Löstagbar och stoppad sits med rutig tygklädsel
Höjd: 85 cm
Sitthöjd: 46 cm
Bredd: 43 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------------
Chairs "Leksand chairs" Falun 1980s (4 pcs)
Jointed Play sand chairs without screws, made in linseed-oiled birch
Removable and padded seat with checkered fabric upholstery
Height: 85 cm
Seat height: 46 cm
Width: 43 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.