27 Sven-Göran Svensson Akryl på Duk
Konstnär född: 1943
Abstrakt motiv
Signerad: S-G-Son
Mått på duk: 50 x 61 cm
Mått inkl ram: 77 x 65 cm
Konditionsrapport: Mindre färgkrackelering, inga övriga anmärkningar
Sven-Göran Svensson Acrylic on Canvas
Artist born: 1943
Abstract motif
Signed: S-G-Son
Dimensions of canvas: 50 x 61 cm
Dimensions including frame: 77 x 65 cm
Condition report: Minor paint cracking, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |