248 David Rosén Soffbord Westbergs Tranås 1950/60-tal
Bord med stomme i mörkbetsad bok och oval bordsskiva i mahognyfaner
Korslagda ben med tvärslå i mässing
Höjd: 55 cm
Mått bordsskiva: 119 x 61 cm
David Rosén Coffee table Westbergs Tranås 1950s/60s
Table with frame in dark stained beech and oval table top in mahogany veneer
Crossed legs with brass crossbar
Height: 55 cm
Table top dimensions: 119 x 61 cm
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |