508 Mats Kallin Rörlig Skulptur Giraffe 1980/90-tal
Interagerande skulptur föreställande en stegrande giraff
Träskuren och handmålad
Signerad i blyerts
Höjd: 40-43 cm
Bredd: 23 cm
Mats Kallin Movable Sculpture Weightlifter 1980s/90s
Interactive sculpture depicting a rising giraffe
Woodcut and hand painted
Signed in pencil
Height: 40-43 cm
Width: 23 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |