36 Bill Olson Blandteknik på papper
Konstnär född: 1950
Figurscen
Signerad: Bill Olson
Daterad: 1983
Mått bildyta: 88 x 58 cm
Mått inkl ram:
Bill Olson Mixed media on paper
Artist born: 1950
Figure scene
Signed: Bill Olson
Dated: 1983
Image area dimensions: 88 x 58 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |