210 Stefan Borselius "Airflake" Rumsavdelare Abstracta 2000-tal (10 st)
Takmonterade ljudabsorbenter med ljusinsläpp tillverkade i filt
Orginalkarto-ng, upphängning och instruktionsbok medföljer
(Takskena medföljer inte)
Höjd: 40 cm
Bredd: 36 cm
Stefan Borselius "Airflake" Room divider Abstracta 2000s (10 pcs)
Ceiling-mounted sound absorbers with light inlets made of felt
Original box, suspension and instruction book included
(Roof rail not included)
Height: 40 cm
Width: 36 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |