79 Sture Meijer 1931-2023 Färglitografi
"Karyatider" ETAT II
Signerad: Meijer
Daterad: 1993
Ej numrerad/provtryck
Mått på bildyta: 53 x 43 cm
Mått inkl ram: 70 x 61
Konditionsrapport: Personlig hälsning, inga övriga anmärkningar
Sture Meijer 1931-2023 Color lithograph
"Caryatids" ETAT II
Signed: Meijer
Dated: 1993
Not numbered
Dimensions of picture area: 53 x 43 cm
Dimensions including frame: 70 x 61
Condition report: Personal greeting, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |