51 Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Pärluggleungar"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: HC 8/8
Mått bildyta: 58 x 42 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Barn olw chicks"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: HC 8/8
Image area dimensions: 58 x 42 cm
Loose leaf
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |