123 Rabbe Enckell 1903-1974 Etsning
Barnporträtt.
Signerad med blyerts: Rabbe
Daterad: 1940
Numrerad: 15/50
Plåtmått: 21 x 15,5 cm
Konditionsrapport: Mindre hanteringsveck & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Rabbe Enckell 1903-1974 Etching
Child portrait.
Signed with pencil: Rabbe
Dated: 1940
Numbered: 15/50
Plate dimensions: 21 x 15.5 cm
Condition report: Minor handling creases & age-based wear, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |