2 Berta Hansson 1910-1994 Olja på pannå
"Flickporträtt"
Signerad: BH
Mått på pannå: 51 x 40 cm
Mått inkl ram: 58 x 46 cm
Berta Hansson 1910-1994 Oil on panel
"Girl Portrait"
Signed: BH
Dimensions of panel: 51 x 40 cm
Dimensions including frame: 58 x 46 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 8 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |