70 Harriet Ådell Färglitografi
Korg med kantareller
Signerad: Harriet Ådell
Numrerad: 83/190
Mått på bildyta: 38 x 32 cm
Mått inkl ram: 52 x 56 cm
Harriet Ådell Color lithography
Basket of chanterelles
Signed: Harriet Ådell
Numbered: 83/190
Image area dimensions: 38 x 32 cm
Dimensions including frame: 52 x 56 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |