620 Certina 1888 DS Action Chronograph 2011
Quartz-urverk, Kronograf, Rostfritt stål.
Medföljer etui, manual, extra länk.
Nyligen bytt batteri samt trycktestat boetten.
Klockan går vid enklare test.
Diametermått: 43 mm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Certina 1888 DS Action Chronograph 2011
Quartz movement, Chronograph, Stainless steel.
Includes case, manual, extra link.
Recently changed battery and pressure tested the case.
The clock runs on simpler tests.
Diameter measurement: 43 mm
Condition report: Minor insignificant use wear, No other remarks.
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |