387 Ingegerd Silow Matta 200X136 Röllakan 1900-tal
Ingegerd Silow 1916-2005
Handknuten rölakansmatta med geometrisk dekor
Signerad: IS
Mått: 200 x 134 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Ingegerd Silow Carpet 200X136 Rolled sheet 20th century
Ingegerd Silow 1916-2005
Hand-knotted rug with geometric decor
Signed: IS
Dimensions: 200 x 136 cm
Condition report: Use wear, no other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |