135 Ann Makander Färglitografi
"Ljusglänta"
Signerad med blyerts.
Numrerad: 111/150
Daterad: 1990
Mått bildyta: 61 x 50 cm
Mått inklusive ram: 76 x 65 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Ann Makander Color lithography
"Light Gap"
Signed with pencil.
Numbered: 111/150
Dated: 1990
Image area dimensions: 61 x 50 cm
Dimensions including frame: 76 x 65 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |