218 The Syntax Lamp Fotogenlampa Mässing 1900-tal
Fotogenlampa "The Syntax Lamp" tillverkad i mässing
Märkt: Sherwood LTD BHAM (Birmingham)
Höjd: 25 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre repor, inga övriga anmärkningar
Syntax Lamp Kerosene Brass 20th Century
Kerosene lamp "The Syntax Lamp" made of brass
Marked: Sherwood LTD BHAM (Birmingham)
Height: 25 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor scratches, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |