276 Hörnstol bambuimitation 1900-talets mitt
Stoppad dyna med blommig textilklädsel
Stomme i svartlackad bambuimitation
Höjd: 77 cm
Sitthöjd: 45 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------
Corner chair bamboo imitation mid-20th century
Stuffed cushion with floral textile cover
Frame in black lacquered bamboo imitation
Height: 77 cm
Seat height: 45 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.