456 Lladro Nao Figuriner Porslin Spanien 1980-tal (2 st)
Två stycken handgjorda porslinsfigurer
"Valpens födelsedag" - Flicka med hund och födelsedagstårta
Märkt: Nao By Lladro 1987
Höjd: 19 cm
"Bortskämmningen" - Mor & dotter
Märkt: Nao By Lladro 1980
Höjd: 24 cm
Lladro Nao Figurines Porcelain Spain 1980s (2 pcs)
Two pieces of handmade porcelain figurines
"Puppy's Birthday" - Girl with dog and birthday cake
Marked: Nao By Lladro 1987
Height: 19 cm
"The pampering" - Mother & daughter
Marked: Nao By Lladro 1980
Height: 24 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |