457 Hundar Keramik 1900-tal (3 st)
Samling med tre stycken hundar i keramik.
Höjd: 27-38 cm
Konditionsrapport: Nagg, åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Ceramic dogs 20th Century (3 pcs)
Collection of three ceramic dogs.
Height: 27-38 cm
Condition: Notches, age-based wear and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |