188 Lars A Persson Akvarell på papper
Konstnär född: 1958
"Glömda gårdar"
Signerad: Lars A Persson
Mått bildyta: 37 x 27 cm
Mått inklusive ram: 50 x 40 cm
Lars A Persson Watercolor on paper
Artist born: 1958
"Forgotten Farms"
Signed: Lars A Persson
Image area dimensions: 37 x 27 cm
Dimensions including frame: 50 x 40 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |