286 Willy Daro Soffbord "Bonsai" Les Nouveaux Ateliers Bryssel 1970-tal
Gjuten stomme i mässing och brons med förgyllda partier skulpterad i form av ett bonsai med fåglar
Cirkulär bordsskiva i glas
Höjd: 48 cm
Diameter bordsskiva: 61 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, märken, inga övriga anmärkningar
Willy Daro Coffee table "Bonsai" Les Nouveaux Ateliers Brussels 1970s
Cast frame in brass and bronze, sculpted in the form of a bonsai with birds
Round glass top plate
Height: 48 cm
Table top diameter: 61 cm
Condition report: Minor age-based wear, marks, no other remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |