287 Karmstol Miranda Of Sweden 1900-tal
Karmstol med stomme i bambuimitation av betsadbok
Sittbalja i flätad rotting med stoppade och textilklädda dynor
Höjd: 85 cm
Sitthöjd: 43 cm
Bredd: 58 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------
Armchair Miranda Of Sweden 20th century
Armchair with frame in bamboo imitation of stained beech
Sitting tub in braided rattan with upholstered and textile-covered cushions
Height: 85 cm
Seat height: 43 cm
Width: 58 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.