177 Rudolf Lindqvist 1917-2000 Olja på Duk
"Timmerkörare"
Signerad: Rudolf Lindqvist
Mått på duk: 90 x 70 cm
Mått med ram: 102 x 82 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Rudolf Lindqvist 1917-2000 Oil on Canvas
"Timber drivers"
Signed: Rudolf Lindqvist
Dimensions of canvas: 90 x 70 cm
Dimensions with frame: 102 x 82 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |