9 Helge Linden 1897-1961 Olja på duk
"Hamnbild"
Signerad: Linden
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått inklusive ram: 67 x 56 cm
Helge Linden 1897-1961 Oil on canvas
"Port view"
Signed: Linden
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Dimensions including frame: 67 x 56 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 25 000 - 30 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |