84 Lisbeth Lindqvist Forsberg Olja på duk
Konstnär född: 1930
Figurkomposition
Signerad samt daterad a tergo 1969
Mått på duk: 69 x 57 cm
Mått med ram: 72 x 60 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lisbeth Lindqvist Forsberg Oil on canvas
Artist born: 1930
Figure composition
Signed and dated on verso 1969
Dimensions of canvas: 69 x 57 cm
Dimensions with frame: 72 x 60 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |