601 Punschmuggar Silver 1900-tal (8 st)
Åtta punschmuggar tillverkade av silver
Stämplade
Höjd c.a: 5,5 cm
Total vikt: 248 gram
Konditionsrapport: Personliga inskriptioner, Märken, repor & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar
Punch mugs Silver 20th century (8 pcs)
Eight punch cups made of silver
Stamped
Height approx.: 5.5 cm
Total weight: 248 grams
Condition report: Personal inscriptions, Marks, scratches & age-based wear, No other remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |