124 Jonne Bergström 1915-1987 Olja på duk
"Flicka i vit klänning"
Signerad: Jonne Bergström
Mått på duk: 46 x 38 cm
Mått inkl ram: 58 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Jonne Bergström 1915-1987 Oil on canvas
"Girl in White Dress"
Signed: Jonne Bergström
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Dimensions including frame: 58 x 50 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |